Gang Słodziadków powtórnie w naszej szkole

Pod koniec września nasza szkoła otrzymała przesyłkę od sklepu „Biedronka”. Dostaliśmy plansze z zasadami konkursu, naklejki, książki oraz sporo Słodziaków. Akcja polegała na rozwijaniu czytelnictwa wśród najmłodszych. Uczniowie otrzymali do domu „plansze czytelnicze, na których odznaczali poprzez wklejenie naklejki, dni, w których ćwiczyli czytanie. Rodzic własnoręcznym podpisem uwiarygodniał czytelnictwo swojego dziecka. Po upływie 21 dni uczniowie przynosili plansze do szkoły. 15 listopada odbyło się losowanie nagród i Słodziaków spośród tych, którzy oddali wypełnione karty czytelnictwa. Emocje sięgały zenitu, bo każdy chciał wylosować wymarzoną maskotkę. Będziemy nadal ćwiczyć czytanie. Nie zakończyło się ono wraz z rozlosowaniem nagród. Na nowych kartach czytelniczych będziemy odnotowywać swoje codzienne małe sukcesy.

BIEDRONKO dziękujemy Ci za świetną akcję. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.