Piszemy list do Watykanu

W tym roku obchodziliśmy 20 rocznicę nadania szkole imienia Jana Pawła II. Główne uroczystości odbyły się w maju. W rocznicę wyboru Krola Wojtyły na Papieża Pani dyrektor „zafundowała nam” niespodziankowy tydzień - „Tydzień z Janem Pawłem II”. Była świetna zabawa, współzawodnictwo, konkursy i inne atrakcje. Każda klasa miała wykazać się pomysłowością i oryginalnością swoich przedsięwzięć związanych z naszym patronem. My postanowiliśmy napisać list do Ojca Świętego. List był dłuuuuuuuuuugi i bardzo kolorowy. Opisaliśmy naszą szkołę oraz nasze działania związane z mottem naszego patrona, by być dobrym i dawać cząstkę siebie innym. Wysłaliśmy także zdjęcie naszej klasy. Poprosiliśmy Jego Świątobliwość o specjalne błogosławieństwo dla nas i naszej szkoły z okazji 20-lecia nadania jej imienia Jana Pawła II. Teraz z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Wierzymy, że na pewno ją dostaniemy.