Konkurs wiedzy o życiu naszego patrona

W ramach szkolnego Tygodnia z Janem Pawłem II dnia 16.10.odbył się konkurs wiedzy o życiu naszego patrona. W quizie brali udział uczniowie klas V-VIII. Trzyosobowe drużyny klas podzielono na dwie grupy: klasy V i VI oraz VII i VIII. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące życia i papieskiej działalności Jana Pawła II. Rywalizacja w obu grupach wiekowych była bardzo wyrównana. Drużyny wykazały się bardzo dobrą znajomością życiorysu naszego świętego. W młodszej grupie lepsza okazała się klasa V, a w starszej klasa VII. W obu przypadkach wygrani byli lepsi od konkurentów o 0,5 punktu. Dzięki temu konkursowi wszyscy odświeżyliśmy swoją wiedzę o patronie naszej szkoły.