Góra Parkowa i Rajskie Ślizgawki

Fajnie było!

We wtorkowe przedpołudnie uczniowie z klas młodszych udali się na wycieczkę do Krynicy – Zdroju. W planach mieliśmy wyjazd kolejką na Górę Parkową i zabawy na Rajskich Ślizgawkach. Pogoda nam dopisała. Było bezchmurnie i bardzo ciepło. Emocjonujące zjazdy ochładzał wiejący na Górze Parkowej wiatr. Bawiliśmy się przednio. Nawet najmłodsi koledzy udowodnili, że nie są mięczakami zjeżdżając z bardzo stromych tunelowych zjeżdżalni. Karnety na ślizgawki dla uczniów kl. III ufundowało Stowarzyszenie. Była to nagroda za zdobycie I miejsca w konkursie na najestetyczniejszą klasę.

W drodze powrotnej podziwialiśmy piękno przyrody Parku Zdrojowego. Drzewa mieniły się ciepłymi barwami jesieni. Spod nóg „uciekały nam” malownicze liście. Z zaciekawieniem obserwowaliśmy ptaki pływające po jeziorku. Nie uszło naszej uwagi, że zaczęły rosnąć opieńki. W radosnych nastrojach wróciliśmy do szkoły.

Było super! Z chęcią pojedziemy tam jeszcze raz!