Dzień Bezpiecznego Internetu

Dnia 5 lutego w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, uczniowie naszej szkoły brali udział w krótkim apelu przygotowanym przez klasę V i VI. Z okazji tego przedsięwzięcia podjęliśmy szereg działań, mających na celu przypomnienie uczniom istotnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa w Sieci oraz zagrożeń jakie niesie niewłaściwe korzystanie z zasobów sieciowych. Na lekcjach informatyki przeprowadzone zostały zajęcia o tematyce dotyczącej cyberbezpieczeństwa. Podczas tych zajęć powstały plakaty, z którymi można było się zapoznać po apelu.