Zabawa Karnawałowa

Dnia 28 lutego odbyła się w naszej szkole Zabawa Karnawałowa. Uczniowie klas 0-II świętowali w trakcie lekcji, natomiast uczniowie z klas IV-VIII bawili się po południu. Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i większym dzieciom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Wszyscy lubią, chociaż na kilka godzin wcielić się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Zatem pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci. Uczniowie klas starszych w tym roku przygotowali kreacje tematyczne. Klasa V zamieniła się w „Szpital na peryferiach”, klasa VIII przygotowała stroje postaci z filmów a uczniowie klasy VII zmienili się w zwierzątka. Samorząd szkolny przygotował liczne atrakcje, zabawy oraz konkurs na najciekawszy strój. Wszyscy bawili się wyśmienicie.