Kulig

Dnia 6 lutego 2019  roku nasza szkoła zapewniła uczniom niecodzienną atrakcję. Uczniowie klas 0-VIII  w dwóch grupach wiekowych brali udział w kuligu. Uczestnicy przygotowali się bardzo sumiennie, mieli odpowiednie ubrania i buty. Droga wiodła przez zaśnieżony, „bajkowy” krajobraz. Dzieci podróżowały uśmiechnięte i zadowolone. W środku lasu na zmarzniętych uczniów czekała gorąca herbata, a  także przepyszne kiełbaski. Czas wolny wypełniały zabawy na śniegu, bitwy na śnieżne kule. Kulig okazał się bardzo atrakcyjną formą rekreacji i nietypową lekcją przyrody.